kim jesteśmy

Witaj w Świecie Caveman

To my, Michał i Wojtek, wspólnie stworzyliśmy projekt, dający upust naszym pasjom, twórczości i umiejętnościom, które wcześniej nie miały możliwości ujrzenia światła dziennego. Od kilku już lat stanowimy zgrany zespół, który dzięki ręcznej pracy w niewielkiej firmie, tworzy nietuzinkowe projekty, aby każdy kto wejdzie z nami we współpracę, mógł wyjechać od nas skrojoną na swoją miarę w pełni funkcjonalną mobilną “jaskinią”.

Dobra współpraca z klientem to podstawa naszej pracy. Za nami godziny rozmów, wymiany maili, ustaleń, poprawek, usprawnień, które stanowią o tym, by każdy kto decyduje się na kampervana stworzonego w Caveman, wiedział, że to auto tworzy wspólnie z nami. Dzięki temu pomysły i marzenia klienta jesteśmy w stanie przenieść do wnętrza auta dbając o każdy detal oraz stawiając sobie za cel najwyższą jakość wykończenia.

Naszą wizytówką są mniejsze vany, dzięki którym wybierzesz się nie tylko na wakacje, ale również skorzystasz z nich każdego dnia, jako duże rodzinne kombi lub furgon do pracy. Nie ma jednak przeszkód abyśmy zrealizowali, także zamówienia na pojazdach dużych, maxi itd. nowych, czy też dostarczonych przez klientów, dowolnej marki i konfiguracji. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.
Zapraszamy do współpracy!

Gotowy stworzyć swój kamper marzeń?

Gotowy stworzyć swój kamper marzeń?

Scroll to Top